Kutno - wykładanie towaru Coca-Cola (praca dodatkowa)

Dodane przez Ilona (Firma), Czwartek, 21 Wrzesień, 2017  12:57

MerService Sp. z o. o. jest spółką należącą do Grupy OEX S.A. świadczącą kompleksowe usługi w zakresie zarządzania procesami sprzedaży i czynnościami wspierającymi przepływ towarów i usług.
W chwili obecnej we współpracy z naszym Klientem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Merchandiser - osoba do wykładanie towaru Coca-Cola
Miejsce pracy: Kutno
sklepy: Twój Market, CR S.A., Dubimex, Slep spożywczo-przemysłowy Groszek, Zakład cukierniczo-piekarniczy

Podstawowe obowiązki:
- wykładanie towaru w wyżej wymienionych sklepach
- pilnowanie zapasów, terminów ważności

Wymagania:
- aktualna książeczka sanepidowska
- silna motywacja do pracy, zaangażowanie
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem

Oferujemy:
- dodatek na przejazdy
- wynagrodzenie za godzinę 13 zł brutto
- elastyczny grafik
- urzadzenie mobilne
- zatrudnienie w ramach umowy zlecenia 25 godz./m-c

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV kopiując poniższy link i wklejając go do przeglądarki:

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 1027